pravidelné aktuality

Základné informácie

Okružné plavby sú veľmi obľúbenou formou dovoleniek. Loď predstavuje obrovský rezort plávajúci na mori, ktorý ponúka množstvo služieb prvotriednej kvality, zábavu a relax. Komunikačným jazykom na lodiach je väčšinou anglický a nemecký jazyk.

Vybavenie lodí

Na každej Vami vybranej lodnej spoločnosti sa nachádzajú komfortné a pekne zariadené kajuty rôznych typov. K dispozícii Vám bude 24-hodninový kajutový servis. Orem prvotriedneho servisu a výbornej kuchyne sa na luxusnej lodi prevažne nachádzajú reštaurácie, bary, kaviarne, terasy, kino, divadlo, konferenčné miestnosti, kasíno, diskotéka, bazény, vírivky, spa centrum, fitness, sauna, kaderníctvo, kozmetika, masáže, detské kluby, internet, obchody, animačné, zábavné, športové programy, lekárska služba.

Cez den väčšinou kotví loď vo vybranom prístave. Na jednotlivých zastávkach vo vybraných destináciách sú pre Vás v prípade záujmu pripravené rôzne fakultatívne výlety. Inak môžete stráviť čas v prístave alebo na lodi podľa Vášho výberu.

Ako sa pobaliť

Na všetkých lodiach je v zásade uvoľnená a neformálna atmosféra. Je vhodné zabaliť si oblečenie primerané ročnému obdobiu v danej destinácii, športové e ale aj formálne oblečenie (kokteilové šaty, oblek) na galavečere.

Pred nalodením

Na miesto nalodenia sa môžu klienti dopraviť buď letecky alebo vlastnou, prípadne inou dopravou. V prípade záujmu Vám zabezpečíme letenky do požadovanej destinácie.

Cestovný pas musí byť platný minimálne 6 mesiacov od vstupu do danej krajiny. V prípade potreby zabezpečíme víza.

Vstupenkou na loď je palubný lístok a batožinový štítok, ktorým je označená Vaša batožina. Po kontrole cestovných dokladov dostanete palubnú kartu, ktorá slúži ako identifikačná karta, ako kľúč od kajuty a tiež je možné ňou platiť výdavky na palube.

Stravovanie

Na všetkých lodiach je stravovanie formou plnej penzie. Raňajky, obedy a večere sú podávané vo vybraných časoch. Okrem toho sa môžete stravovať aj v mnohých iných reštauráciách, snack baroch, bufetoch na lodi mimo vybraných časov. Pre hostí je zabezpečený stály pitný režim (väčšinou voda, malinovka, káva, čaj).

Cena zájazdu zahŕňa

  • Okružná plavby na lodi v kajute podľa vlastného výberu
  • Stravovanie na palube: plná penzia, pitný režim
  • 24-hodinový kajutový servis
  • Voľné využitie priestorov a vybavenia lode k športu a odpočinku cez deň
  • Ponuka denného programu aktivít
  • Palubné poplatky
  • Denné lodné noviny

Náš tip pre Vás

AIDAblu - Mallorca,...
Počet dní: 8